Цілісність зубного ряду та відновлена жувальна ефективність є одними із основних умов нормального функціонування зубощелепної системи.

Втрата хоча б одного зуба може привести до серйозних проблем та патологічних змін в ЗЧС. Застосування імплантатів з метою протезування розширює можливості використання незнімних протезів і тим самим підвищує ефективність лікування в функціональному та естетичному відношенні. Отримані результати свідчать про його актуальність і перспективність. дентальна імплантація складається з трьох етапів: хірургічногоімплантаційного та ортопе-дичного.

Дентальна імплантаціяПерший етап – це хірургічна операція, яка включає в себе впровадження імплантату в кістку щелепи. Хірургічна операція виконується в стоматологічному кабінеті під місцевою анестезією. Під час цієї операції в щелепи формують кісткове ложе, потім в нього вкручується імплантат. Імплантати встановлюються атравматично, делікатно працюючи з кісткою. Це втручання набагато менш травматичне, ніж видалення зубів. Після встановлення імплантатів у кістку, рана, слизовою оболонкою, вшивається наглухо та не має контакту з ротовою порожниною. Період загоєння триває від 3-4х місяців на нижній щелепі, на верхній щелепі – від 5 до 6 місяців.

Другий етап імплантації зубів – це мікрооперацій в області поставленого імплантату. На цьому етапі розкривають імплантат, викручують заглушку та встановлюють формувач ясен, який виступає в порожнину рота. Через два тижні формувач ясен видаляється та на його місце встановлюється титановий абатмент.

Третій етап – ортопедичний, полягає у виготовленні та фіксації коронки. Після встановлення абатмента знімаються зліпки з зубних рядів. На підставі цих відбитків виготовляється коронка.

Переваги дентальної імплантації:

Високий естетичний ефект: дентальні імплантанти зовні абсолютно не відрізняються від натурального зуба.

Надійність і функціональність: завдяки використанню високих технологій та міцності імплантантів, можна вживати будь-яку їжу.

Винятковість: тільки за допомогою дентальної імплантації можна відновити один зуб, не потривоживши інші здорові зуби.

Невеликий розмір: дозволяє значно зменшити розмір протеза та надійніше його закріпити.

Високий термін служби: дентальні імплантанти служать більше 10 років. При зношуванні, можуть легко відновлюватися, приймаючи первинний зовнішній вигляд.

У Міській стоматологічній поліклініці впроваджені та успішно застосовуються імплантаційні системи DIOImplifeOmega.

Набор для імплантації DUO Якісні фірмові імплантати omega new