Останнім часом пацієнтам вкрай необхідно мати доступ до стоматологічних послуг протягом доби. Це особливо важливо тим відвідувачам, які мають велику завантаженість на роботі, і тому вдень не можуть вчасно прийти на прийом до лікаря. Гострий зубний біль може виникати спонтанно та потребувати негайного стоматологічного лікування з повним наданням невідкладної допомоги.

Єдина цілодобова стоматологія у м Херсоні – це Міська стоматологічна поліклініка. Іноді за ніч, тут буває до сорока й більше пацієнтів з екстреними проблемами: гострим зубним болем, запаленням каналів, сколюванням пломб та емалі. Найбільше людей приїжджає у вихідні та свята.

Вночі у клініці чергують лікар, медсестра, мед. реєстратор, водночас виконуючий обов’язки адміністратора (відкриває двері, відповідає на телефонні дзвінки).

urgentna slujba

Лікарі ургентної служби – лікарі-стоматологи першої та другої кваліфікаційної категорії із багаторічним практичним досвідом. У нашій роботі ми застосовуємо передові методики діагностики й лікування, сучасне обладнання та медикаменти.

Невідкладну допомогу надають безкоштовно.

Ви можете прийти на прийом до лікаря-стоматолога до ургентну службу та отримати висококваліфіковану допомогу у невідкладній ситуації.

Нічна стоматологія (ургентна служба) працює без вихідних – у святкові дні, суботу та нуділю.

Можливий виклик додому для пацієнтів з обмеженими можливостями.